O nás

PRÁCE TEAM patříme mezi nejvýznamější agentury práce v královohradeckém kraji. Jsme stabilní velká firma s dlouholetou praxí ,pevným postavením na trhu práce a řadou skvělých referencí. Specilalizujeme se především na zprostředkování a zajištování stabilní práce pro uchazeče v oboru všeh druhů prací dle přání zaměstnance i zákazníka.

 

Tradice,jistota,praxe.

 

Naše společnost spolupracuje se zákazníky stabilně 20 let převážně v oboru automobilového průmyslu. Naše stabilita vychází především z dlouholeté praxe v oboru a znalosti trhu práce. Za léta působení na pracovním trhu v Královohradeckém kraji , kdy spolupracujem s významnými klienty jsme získali díky nim mnoho zkušeností, které využíváme k zdokonalení svých služeb . V současné době zaměstnává PRÁCE TEAM v trvalém pracovním poměru 500 zaměstnanců v dělnických profesí. Naše společnost má v teamu několik velice zkušených a školených pracovníků, kteří se podílejí na spokojenosti zaměstnance.

 

Směr a cíle společnosti.

 

Našim hlavním cílem je spokojený zákazník, kdy jsme si vědomi , že práce s lidmi vyžaduje profesionální přístup a jen kvalitní a zodpovědný zaměstnanec nám zaručí spokojenost našich klientů.

 

Spolupráce s dalšími firmami.

 

PRÁCE TEAM(D&D AGENTURA PRÁCE s.r.o) vlastní také další firmy v Královohradeckém kraji, Chráněné dílny- Delta Petra Doležalová, Verpet s.r.o. Delta - Centrum zdraví a krásy a DKP lock s.r.o(šicí dílna). Chráněná dílna zaměstnává již 300 zaměstnanců OZP. S firmami se snažíme společně pomoci zaměstnancům s různým zdravotním omezením, kdy jim pomáháme zprostředkovávat práci do chráněných dílen v Královohradeckém kraji.