O nás

PRÁCE TEAM patříme mezi nejvýznamější agentury práce v královohradeckém kraji. Jsme stabilní velká firma s dlouholetou praxí ,pevným postavením na trhu práce a řadou skvělých referencí. Specilalizujeme se především na zprostředkování a zajištování stabilní práce pro uchazeče v oboru všeh druhů prací dle přání zaměstnance i zákazníka.

Tradice,jistota,praxe.

Naše společnost spolupracuje se zákazníky stabilně 20 let převážně v oboru automobilového průmyslu. Naše stabilita vychází především z dlouholeté praxe v oboru a znalosti trhu práce. Za léta působení na pracovním trhu v Královohradeckém kraji , kdy spolupracujem s významnými klienty jsme získali díky nim mnoho zkušeností, které využíváme k zdokonalení svých služeb . V současné době zaměstnává PRÁCE TEAM v trvalém pracovním poměru 320 zaměstnanců v dělnických profesí. Naše společnost má v teamu několik velice zkušených a školených pracovníků, kteří se podílejí na spokojenosti zaměstnance.

Směr a cíle společnosti.

Našim hlavním cílem je spokojený zákazník, kdy jsme si vědomi , že práce s lidmi vyžaduje profesionální přístup a jen kvalitní a zodpovědný zaměstnanec nám zaručí spokojenost našich klientů.

Spolupráce s dalšími firmami.

PRÁCE TEAM dlouhodobě spolupracuje s firmou a Delta ( HK)– chráněná dílna, kde zaměstnává již 200 zaměstnanců OZP. S firmami se snažíme společně pomoci zaměstnancům s různým zdravotním omezením, kdy jim pomáháme zprostředkovávat práci do chráněných dílen v Královohradeckém kraji.

Our Mission

Add more information about your mission. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In sit amet eros eget justo elementum interdum. Cras vestibulum nulla id aliquam rutrum. Vestibulum aliquet mauris ut augue ultrices facilisis. Vestibulum pretium ligula sed ipsum dapibus, tempus iaculis felis ornare. Morbi pretium sed est tincidunt hendrerit.

Our History

Add more information about your history. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In sit amet eros eget justo elementum interdum. Cras vestibulum nulla id aliquam rutrum. Vestibulum aliquet mauris ut augue ultrices facilisis. Vestibulum pretium ligula sed ipsum dapibus, tempus iaculis felis ornare. Morbi pretium sed est tincidunt hendrerit.

Contact Us

1 Example Street
Anytown, CA 10100
USA